Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 3. 02. 2020

Nedelja

4. nedelja med letom –

Jezusovo darovanje - svečnica

8h –   ++starši in bratje Markelj.

sv. Blaž, škof, mučenec

sv.  Oskar, škof

sv. Agata, devica, mučenka

sv. Pavel Miki in drugi japonski mučenci

sv. Koleta (Nika), redovnica

prvi petek

17h  – v zahvalo za križe in preizkušnje

sv. Jožefina Bakhita, sužnja

prva sobota

17h  – ++Jelencovi

Nedelja

8h –   ++Tomažinovi

Zahvaljujem se vam za vse današnje darove, ki ste jih namenili za razsvetljavo cerkve. Bog povrni vsak vaš dar.

Petek je prvi v mesecu zato bo obisk bolnih in ostarelih faranov na domu. Lepo vabljeni k sveti maši v petk in v soboto, ko še posebej molimo za nove duhovne poklice.

Žene in dekleta vabljene, da se prijavite na romanje, ki bo v soboto, 29. februarja.

Vzemite nov Farni list.

VABILO TEDNIKA DRUŽINA

Spoštovani zbrani, ob koncu meseca verskega tiska, se vam uredništvo Družine zahvaljuje za zvestobo in podporo. Tednik Družina z vsebinami utrjuje vrednote, predaja vero in je vez s Cerkvijo. Za vse, ki še niste naročniki, so pripravili posebno naročniško akcijo in vas prosijo, da si po maši vzamete nekaj časa in izkoristite posebno ponudbo. Danes so na voljo posebne naročilnice, ki vam bodo omogočile prejemanje treh zaporednih številk tednika brezplačno. Ob tem vam Družina podarja priložnostno darilo (prejeli ste ga tudi vsi naročniki skupaj z Družino): kuharsko knjižico Kuhajmo s Tomažem Čižmanom.

Sedaj po končani sveti maši pridite v zakristijo, kjer boste lahko izpolnili posebno naročilnico in dobili knjigo.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika p. Benota GSM  041-264-800.