Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 28. 01. 2020

Nedelja

4. nedelja med letom –

Jezusovo darovanje - svečnica

8h –   ++starši in bratje Markelj.

P. Beno se še enkrat zahvaljuje za vse darove, ki ste jih prejšnjo nedeljo namenili zanj. Bog poplačaj!

V soboto bo v Selcih v župnijski Krekovi dvorani dekanijska priprava na zakon. Srečanje bo od 9. do 18. ure z zaključno sveto mašo. Vabljeni pari, ki se spoznavate, če živite skupaj, imate otroke in doživljate, da je čas, da se poročite. Tudi, če se ne bosta poročila v kratkem, sta dobrodošla. Če sta v strahu pred življenjskim korakom, pridita, da še bolj razmišljata o vajini prihodnosti. Prijave sprejema župnik Damjan.

V nedeljo je praznik, Gospodovo darovanje – svečnica. Pri vseh mašah bo blagoslov sveč in darovanje za razsvetljavo cerkve.

Žene in dekleta vabljene, da se prijavite na romanje, ki bo v soboto, 29. februarja.

V zakristiji še danes in prihodnjo nedeljo lahko naročite Mohorjev knjige za prihodnje leto.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika p. Benota GSM  041-264-800.