Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 20. 12. 2019

Nedelja

4. adventna nedelja

8h –   Katarina Rant

V adventu bo ob nedeljah na koncu svete maše še skupno češčenje Najsvetejšega z litanijami in eno desetko rožnega venca. Pred Najsvetejšim bomo prosili za mlade, da bi spoznali vrednost zakramenta svetega zakona.

Obisk Marije Brezmadežne po družinah! V župniji bo v adventnem času možnost, da sprejmete na svoj dom kip Marije Brezmadežne. Na razpolago so trije kipi. Za obisk kipa se boste dogovorili z vašim predstavnikom v Župnijskem pastoralnem svetu. Radi sprejmite Marijo in ob njej poživite družinsko molitev in vero v prihajajočega Gospoda.

Jutri se prične božična devetdnevnica. Pomagala nam bo odkrivati božično skrivnost in nas notranje uglasiti za sprejem božičnega sporočila. V dneh ko ni tukaj svete maše povabljeni v Selca.

V četrtek ste vabljeni v Selca k sveti maši ob 18. uri in po njej ob 19. uri na predbožični koncert učencev Glasbene šole Škofja Loka.

V petek bo obisk bolnih in ostarelih faranov na domu. Sporočite župniku Damjanu, če je poleg rednih potrebno obiskati še koga drugega.

Veroučenci bodo imeli v tem tednu med veroukom tudi spoved. Za mlade in odrasle pa bo priložnost za spoved v petek in soboto eno uro pred sveto mašo in v nedeljo pred in po sveti maši.

Naročniki lahko v zakristiji dobite Mohorjeve knjige.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika p. Benota GSM  041-264-800.