Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 8. 12. 2019

sv. Janez od Križa, duhovnik, cerkveni učitej

Nedelja

3. adventna nedelja

V adventu bo ob nedeljah na koncu svete maše še skupno češčenje Najsvetejšega z litanijami in eno desetko rožnega venca. Pred Najsvetejšim bomo prosili za mlade, da bi spoznali vrednost zakramenta svetega zakona.

Obisk Marije Brezmadežne po družinah! V župniji bo v adventnem času možnost, da sprejmete na svoj dom kip Marije Brezmadežne. Na razpolago so trije kipi. Za obisk kipa se boste dogovorili z vašim predstavnikom v Župnijskem pastoralnem svetu. Radi sprejmite Marijo in ob njej poživite družinsko molitev in vero v prihajajočega Gospoda.

Jutri bo v Selcih v župnišču ob 18. uri prvo srečanje šeste zakonske skupine. Tudi iz Bukovščice povabljeni mladi poročeni pari, da se pridružite skupini. Pridite ne bo vam žal!

Če morda v nedeljo niste dobili ali pa če vam je morda zmanjkalo si pri stebru z verskim tiskom vzemite podobico z molitvijo za uspeh misijona, ki bo v marcu prihodnjo leto. Vsak lahko vzame tri podobice in jih podari sosedom ali sodelavcu in res lepo povabljeni, da bi molili v ta namen doma skupaj kot družina ali pa posamezniki.

Naročniki lahko v zakristiji dobite Mohorjeve knjige.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika p. Benota GSM  041-264-800.