Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 3. 11. 2019

sv. Lenart, opat

sv. Engelbert, škof

sv. Bogomir, škof

17h  –  Janko Okorn, obl.

Posvetitev lateranske bazilike

17h  – v zahvalo in blagoslov v družini

Nedelja

8h –   Ljudmila Benedik, obl.

Zahvaljujem se g. nadškofu Stanislavu, da je bil danes med nami in daroval sveto mašo ob zahvalni nedelji in praznovanju naših zakonskih jubilantov. Vsi zakonski jubilantje ste sedaj po sveti maši vabljeni na skupno druženje v župnišče za nekaj čas tudi skupaj z g. nadškofom.

Zahvaljujem se vam za vse današnje darove, ki ste jih darovali za župnika Damjana. Bog povrni vsak vaš dar.

V sredo je zopet verouk po urniku.

V soboto bo romanje v neznano za može in fante. Avtobus s Češnjice bo odpeljal ob 5.30 in bo ustavljal na postajališčih po dolini (tudi v Bukovščico bo zavil). S seboj imejte veljavno osebno izkaznico! Cena romanja je 40 € (prevoz, kosilo, večerja, vstopnine…). Na razpolago je samo še nekaj prostih mest. Prijavite se župniku do jutri (ponedeljek) zvečer.

V nedeljo bo ob 15-ih v športni dvorani v Železnikih dobrodelna tombola.  Vabljeni, da kupite tombolske listke (dobite jih v zakristiji) in se tombole udeležite.

Prijavite se na romanje za kmete in kmetice bo v soboto, 16. 11.

V nedeljo, danes teden, bo po sveti maši predstavitev uporabe defibrilatorja (ki je na župnišču) in ste vabljeni v čim večjem številu. Predstavitev bo pred župniščem v primeru slabega vremena pa bo v učilnici. Predstavitev ne bo daljša od ene ure.  Pridite, da boste ob morebitnem nujnem primeru znali uporabiti ta tako koristen pripomoček.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika p. Benota GSM  041-264-800.