Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 27. 10. 2019

Nedelja

31. nedelja med letom – zahvalna

8h –   v zahvalo Bogu in Mariji

Veroučenci v tem tednu nimate verouka zaradi šolskih počitnic zato lepo vabljeni k svetim mašam in molitvam v cerkev. V cerkvi, pa bomo še danes skupaj sedaj po oznanilih izpostavili Najsvetejše in vsi skupaj zmolili litanije Matere Božje in desetko rožnega venca ter prejeli blagoslov.

V četrtek bo obisk bolnih in ostarelih faranov na domu.

Na praznik vseh svetih v petek bosta sveti maši ob 8-ih in 14-ih. Po sveti maši ob 14. uri bodo na pokopališču molitve. Pri obeh svetih mašah bo darovanje za potrebe cerkve.

Od sobote naprej bodo večerne svete maše ob 17. uri.

V nedeljo ste k sveti maši vabljeni vsi letošnji zakonski jubilantje. Pri sveti maši bo sodeloval poseben gost. Po sveti maši povabljeni  še na družabno srečanje v župnišče. Ta dan je tudi zahvalna nedelja, temu primerno naj bo okrašena cerkev. Pri maši bo darovanje za župnika Damjana.

Prijavite se na romanje za moške, ki bo v soboto, 9. 11. in na romanje za kmete in kmetice bo v soboto, 16. 11.

In še eno obvestilo: od jutri - ponedeljka - zjutraj od 8. ure do srede do 20. ure bo popolna zapora ceste med Ševljami in Bukovščico za traktorje in tovornjake zaradi asfaltiranja mostov. Za osebna vozila pa bo zapora med vsak dan do srede med 8. in 20. uro.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika p. Benota GSM  041-264-800.