Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 22. 10. 2019

sv. Luka, evangelist

18h  –  ++Klemenčič

sv. Pavel od Križa, duhovnik

župnijsko romanje – ni svete maše

Nedelja

29. nedelja med letom – misijonska nedelja

8h –   Jože in Francka Jelenc (Knape)

Včeraj smo obhajali birmansko slovesnost. Vsem, ki ste kakor koli pomagali pri slovesnosti, še enkrat – Bog povrni.

Veroučenci v mesecu oktobru vabljeni k molitvi rožnega venca pol ure pred sveto mašo v cerkev in sicer od 1. do 5. r. ob petkih in od 6. do 9. r. ob sobotah. V cerkvi, pa bomo ob nedeljah skupaj sedaj po oznanilih izpostavili Najsvetejše in vsi skupaj zmolili litanije Matere Božje in desetko rožnega venca ter prejeli blagoslov.

V soboto bo župnijsko romanje, prijavite se saj je na voljo še nekaj prostih mest. Odhod avtobusa s Češnjice bo ob 5.30 in bo ustavljal po dolini na postajah. Iz Bukovščice prosim, če pridete v Selca ali na Ševeljsko postajo ob glavni cesti. Šli bomo v Slovenske gorice (Sv. Trojica, Benedikt, Jurjevski dol, Jakobski dol, Jerenina in presenečenje). Prispevek za romanje bo 40 €  (prevoz, kosilo, večerja).

V nedeljo danes teden je misijonska nedelja. Pri sveti maši bo nabirka za misijone.

Prijavite se na romanje za moške, ki bo v soboto, 9. 11. in na romanje za kmete in kmetice bo v soboto 16. 11.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika p. Benota GSM  041-264-800.