Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 16. 04. 2019

Nedelja

VELIKA NOČ

8h –   za blagoslov v družini - procesija

Veroučenci v tem tednu nimate verouka, ste pa zato vabljeni skupaj s starši k obredom velikega tedna.

Jutri v ponedeljek bo pob 9.30 uri obisk bolnih in ostarelih faranov na domu. Sporočite, če je potrebno obiskati poleg rednih še koga drugega.

Ta teden se imenuje »veliki teden«, ker so se v njem zgodili največji dogodki v Jezusovem življenju. Zares vas lepo vabim, da bi radi prihajali k obredom svetega tridnevja.  Ministrantje pa pridite ob 18-ih. Obredi velikega tedna (četrtek, petek, sobota) bodo ob 19. uri! V četrtek ste možje iz Župnijskega pastoralnega sveta  vabljeni k sodelovanju pri obredu umivanja nog. Če se kdo ne more udeležiti obreda, naj pravočasno (še danes) to sporoči. V soboto prinesite s seboj k sveti maši svečke. V nedeljo bomo s praznovanjem Gospodovega vstajenja začeli ob 8. uri s slovesno procesijo, h kateri vas lepo vabim, može in fante pa prosim, da vse pripravite za procesijo.

Na veliko noč bo nabirka za potrebe cerkve oz. obnovo zvonika.

Uradne ure v župnišču v Selcih bodo do 5. maja samo po sveti maši.

Vzemite nov Farni list in si ga pozorno preberite.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika p. Benota GSM  041-264-800.