Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 23. 03. 2019

Oznanila, 2. postna – 17. 3. 2019

Nedelja

2. postna nedelja – papeška nedelja

8h –  Anton Podlipnik, obl.

sv. Ciril Jeruzalemski, škof, cerkveni učitelj

sv. Jožef, Jezusov rednik

18h –  ++Jakcovi

sv. Martin iz Brage, škof

sv. Hugolin, eremit

sv. Lea, spokornica

18h –  ++Koreninškovi

sv. Turibij iz Mongroveja, škof

18h  – ++Mlinarjevi in Jurjevi

Nedelja

3. postna nedelja

8h –  v dober namen

Sedaj po oznanilih bomo premišljevali Jezusov križev pot. Otroci povabljeni, da pridete naprej in s svečkami spremljate Jezusa na njegovem križevem potu, pred sklepnim blagoslovom pa bomo v zahvalo za sedanjega svetega očeta zapeli še zahvalno pesem.

V torek je god sv. Jožefa, Jezusovega rednika, lepo vabljeni k sveti maši ob 18. uri.  Od torka do ponedeljka, 25. 3., bo potekal Teden družine z naslovom Majhni koraki. V središču tedna družine so letos družine z majhnimi otroki. Namen je: da bi znali mladim družinam približati, kateri so ti mali koraki v napredovanju v veri. Kajti vsaka pot v veri se namreč začenja z malimi koraki.

V soboto bo v Selcih potekal v župnijski Krekovi dvorani tečaj Priprava na zakon. Začetek bo ob 9. uri, konča pa se s sveto mašo ob 19. uri.

V nedeljo bo pri sveti maši nabirka za Bogoslovno semenišče.

Vzemite nov Farni list.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjan v Selcih GSM 041/798 376, duhovni pomočnik p. Beno GSM  041-264-800.