Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 31. 07. 2018

19h  –  ++Kosmovi

Nedelja

8h –  Anton Podlipnik

Danes je Krištofova nedelja. Svoje darove za MIVO lahko oddaste zadaj v poseben nabiralnik poleg blagoslovljene vode, če ste svoj dar morda pozabili, ga boste lahko oddali do nedelje. Zraven lahko vzamete v zahvalo za vaše darove nalepko in kartonček z molitvijo k sv. Krištofu. Sedaj bom zmolil molitev za srečno vožnjo, blagoslov vozil, nalepke in podobice, nato pa bom odšel pred zakristijo (cerkev) in blagoslovil avtomobile, med tem pa ste pevci povabljeni, da zapojete kakšno pesem. Nato pa bo sledil še sklepni blagoslov. Še enkrat Bog poplačaj za vsak vaš dar, ki ga boste namenili v pomoč za nakup avtomobilov našim misijonarjem po svetu.

Škofjeloški bratje kapucini vabijo v četrtek na obhajanje praznika sv. Ane. Svete maše bodo: ob 8h (mašuje zlatomašnik brat Klemen Verdev); ob 11h (mašuje zlatomašnik brat Metod Benedik) in  ob 18h (mašuje novomašnik brat Miro Pavšek). Večerno slovesnost bodo sklenili s pétimi litanijami Matere Božje in z evharističnim blagoslovom ter prijateljskim druženjem na samostanskem vrtu. Ves dan bo priložnost za sveto spoved. Prisrčno vabljeni!  Na predvečer praznovanja, v sredo ob 19.30, bo v samostanskem atriju ga. Meta Tavčar s temo VELIKE REČI MI JE STORIL VSEMOGOČNI  ženskam pomagala še bolj doživeti praznik sv. Ane. Drage ženske dobrodošle!

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika v Selcih, tel.:  0599-40877;  GSM 041/798 376,

ali duhovnega pomočnika Antona Slabeta; GSM 031/487-449.