Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 5. 06. 2018

8h –  za zdravje

Sv. German Pariški, škof

sv. Maksim Emonski, škof

sv. Kancijan in drugi oglejski mučenci

SVETO REŠNJE TELO IN KRI

zapovedan praznik

19h  –  za domovino - procesija

sv. Justin, mučenec

prvi petek

19h  –

sv. Marcelin in Peter, mučenca

prva sobota

19h  –

Nedelja

8h –

V sredo bo sklep šmarnične pobožnosti. Najbolj redni šmarničarji boste prejeli nagrade.

V četrtek je zapovedan praznik Sveto Rešnje Telo in Kri. Sveta maša s procesijo bo ob 19. uri. Veroučenci dobijo po procesiji spričevala.

V soboto bo obisk bolnih in ostarelih faranov na domu.

V soboto bo spominska slovesnost v Kočevskem rogu. Sveta maša bo ob 11. uri. Kdor bi želel na slovesnost z avtobusom, se čimprej prijavi gospe Branki Krek.

Vzemite nov Farni list.

Spoštovani verniki! V petek je v veljavo stopil nov zakon o varovanju osebnih podatkov. Prinesel je kar nekaj dobrih rešitev, so pa tudi nekatere, ki so za nas zelo čudne – neživljenjske. Ena izmed teh je, da na internetni strani župnije ne morejo biti objavljeni mašni nameni, razen če ne daste pismenega privoljenja (lahko si to pogledate danes na internetni strani župnije). V tiskani obliki in na oglasi deski pa so ti podatki lahko napisani. Prosim, če vsi tisti, ki ste darovali za mašne namene, se oglasite v zakristiji, da boste v koledarju, kjer zapisujem mašne namene, dodali svoj podpis in s tem dovoljenje za objavo na internetni strani. Celovito in primerno rešitev iščemo. Hvala za razumevanje!

V nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika v Selcih, tel.:  0599-40877;  GSM 041/798 376,

ali duhovnega pomočnika Antona Slabeta; GSM 031/487-449.