Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 24. 04. 2018

sv. Jurij, mučenec

sv. Marija Kleopova, svetopisemska žena

sv. Marko, evangelist

19h  –  na čast sv. Marku (procesija)

Marija, Mati dobrega sveta

sv. Cita, dekla, devica

18h  –  ++starši Benedik (Krajc)

sv. Peter Chanel, duhovnik, mučenec

18h  –  za srečno zadnjo uro

Nedelja

5. velikonočna  nedelja

8h –  Franc Jelenc

Zahvaljujem se vsem, ki ste kakor koli pomagali pri pripravi na današnjo slovesnost prvega svetega obhajila.

Danes popoldne bo ob 16-ih v Svetem Duhu pri Škofji Loki v dvorani kulturnega doma  SREČANJE ČLANOV PASTORALNIH SVETOV ŽUPNIJ DEKANIJE ŠKOFJA LOKA. Tema predavanja in pogovora bo Sporočilo papeža Frančiška. Vsi člani ŽPS in tudi drugi, ki vas zanima papež Frančišek, lepo vabljeni!

V sredo je god evangelista sv. Marka. Sveta maša bo ob 19. uri in po njej procesija. Lepo vabljeni!

V nedeljo bo ob 14-ih v Selcih na parkirišču pod cerkvijo blagoslov traktorjev in unimogov. Žal nam črna kronika vsak teden znova objavlja veliko nesreč pri delu s traktorjem. Zato je prav, da tudi nad ta tako koristen pripomoček kličemo Božji blagoslov in prosimo Boga za varstvo pri delu z njim. Po blagoslovu bo še druženje! Vabljeni, pripeljite!

Darove za svete maše na čast sv. Marku in za odvrnitev hude ure oz. urne svete maše lahko oddate duhovniku v zakristiji.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika v Selcih, tel.:  0599-40877;  GSM 041/798 376,

ali duhovnega pomočnika Antona Slabeta; GSM 031/487-449.