Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 23. 08. 2017

Povzetek dneva

Animatorka Tina Demšar je za vas takole povzela današnji dan.

V torek, 22. 8. 2017, se je dan začel čisto običajno. Animatorji smo se  zbrali ob 8. uri, ko smo se do konca vse dogovorili, da je dan potekal, tako kot je moral. Nato smo se odpravili v cerkev, kjer smo prepevali. Igrica, ki smo si jo ogledali, je bila zelo zabavna. Pri katehezah smo se pogovarjali o igrici ter o darovanju, igrali pa smo se tudi različne igrice. Delavnice so nam danes resnično uspele, saj so bili piščančki videti res čudoviti. Za okrepčilo smo imeli piščanca in različne vrste solat. Velike igre so bile danes prav posebne, saj so se res potrudili z oblekami. Otroci so se res vživeli in nekateri so se malce celo bali Heroda in njegove "klape". Otroci so se ob 16.00 odpravili domov, mi pa smo odšli v župnišče in se še malce posladkali, nato pa imeli refleksijo, kjer smo se pogovorili o današnjem dnevu in jutrišnjem kopanju.