Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 2. 05. 2016

PRIPRAVLJALNI VIKEND ANIMATORJEV

Repnje, 1.-3. april 2016

V petek 1. aprila smo se z animatorji odpravili na pripravljalni vikend v Repnje. Od vseh animatorjev nas je bilo zelo veliko takih,ki smo bili animatorjev prvič, zato nas je tudi čakal krst, katerega se nismo ravno veselili, vendar se je na koncu vse lepo izteklo. Naučili smo se kako postati pravi animator, ter se še bolj prijateljsko povezali med seboj. Vikend je uspel super, zato se zelo veseliva oratorija.

Ajda&Estera

Ko si prvič voditelj oratorija in pelješ skupino navdušenih animatorjev na pripravljalni vikend, te lahko precej skrbi. Vendar nimaš časa za to in itak vse izročiš v Božje roke. Zgoraj že poskrbijo, da se vedno izide, kot je prav. In ko vidiš nasmejane obraze; ko plešeš in poješ toliko da si brez glasu; ko imaš super gosta (hvala Peter Pučnik!) in sovoditelje vikenda; ko imaš super župnika, ki kljub delu pride in ima posebej za nas mašo (hvala g. župnik!); ko se greš morilca v temi; ko ne moreš spati saj si živčen če bo krst uspel in če se bodo vsi vsaj malo naspali; ko soanimatorki ob enih ponoči pleteš kito in nato misliš da boš zaspal na hodniku poleg pridnega soanimatorja, ki dela za faks; ko spiš pol ure in že iz postelje mečeš nove animatorje in čakaš, da bodo opravili vse naloge ter dokazali da so iz pravega testa; ko se naješ odlične hrane sester v Repnjah in prideš v nedeljo domov izmučen, a totalno srečen; potem veš, da je naš Bog zares en velik car, če omogoči, da se imamo v Njegovem imenu lahko tako super!

voditeljica Zala