Oznanila, 2. adventna – 3. 12. 2022

Vsem se zahvaljujem za današnje darove, ki ste jih namenili za potrebe obnove zvonika na Bukovici.

V adventu vabljeni ob nedeljah ob 14. uri v farno cerkev k adventni pobožnosti. Pred Najsvetejšim bomo prosili za mlade, da bi spoznali vrednost zakramenta svetega zakona. Ravno tako vabljeni, da v svoje domove v času adventa sprejmete podobo Fatimske Matere Božje in se ob njej zbirate k družinski molitvi, v pomoč vam je lahko Adventni koledar, ki so ga dobili otroci pri verouku ali pa ga lahko vzamete zadaj. V adventnem času ste otroci lepo vabljeni k sveti maši med tednom. Obisk svete maše med tednom je lepa priložnost, da se srečaš z Jezusom.

Letos bo Miklavž obiskal otroke, pevce in ministrante v Selcih v župnijski Krekovi dvorani danes ob 15. uri.

Danes ima v župnišču ob 17. uri srečanje peta zakonska skupina. Lahko pridete tudi drugi pari, ki bi se želeli pridružiti zakonski skupini.

V torek ste k sveti maši in molitvi pred Najsvetejše za blagoslov v družinah še posebej vabljeni farani z Rudna.

V četrtek, na praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije, lepo vabljeni k sveti maši zjutraj ob 8. uri ali zvečer ob 18.30.

V petek ima srečanje tretja zakonska skupina.

V soboto bo ob 19. uri v Krekovem domu Krekov večer. Gost bo prof. dr. Janez Juhant, ki bo predstavil knjigo Lambert Ehrlich – prerok slovenskega naroda. Vabljeni.