Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 20. 04. 2024

nedelja
           5. velikonočna nedelja
Selca ob 14. uri – blagoslov traktorjev

Jutri zaključujemo molitveno osmino za nove duhovne poklice. Hvala vsem, ki ste molili v ta namen in povabljeni, da vztrajate še naprej.
           V ponedeljek bo v Selcih ob 17. uri pogreb s sveto mašo +Minke Pustavrh iz Selc 114. Spomnite se je v svojih molitvah.
         V četrtek je god sv. Marka. Sveta maša bo ob 17. uri in na koncu tudi procesija. Vabljeni!
         V četrtek bo ob 20. uri v Selcih priprava na prejem zakramenta svetega krsta.
         Prihodnjo nedeljo bo v Selcih ob 14. uri blagoslov traktorjev na parkirišču pod cerkvijo. Prav je, da tudi nad ta tako koristen pripomoček kličemo Božji blagoslov in prosimo Boga za varstvo pri delu z njim. Po blagoslovu bo še druženje.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na
župnika Damjana  041/798 376.