Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 20. 04. 2024

Oznanila, 4.velikonočna - 21.4.2024

Danes bo med sveto mašo ob 10. uri slovesnost prvega svetega obhajila. Prvič bo k obhajilu pristopilo 21 otrok. Prednje klopi bodo rezervirane za starše in domače.
Jutri, v ponedeljek bo ob 17. uri pogreb s sveto mašo +Minke Pustavrh iz Selc 114. Od 10. ure naprej bo žara v mrliški vežici.  Spomnite se je v svojih molitvah.
V torek bo poleg oznanjenih svetih maš tudi 7. dan za +Bogdana Benedičiča.
V torek ste k sveti maši in po njej k molitvi pred Najsvetejše za blagoslov naših družin še posebej povabljeni farani iz Topolj in Zabrekev.
V torek bo ob 20. uri srečanje za sodelavce Karitas.
V četrtek je god sv. Marka. V Bukovščici bo sveta maša bo ob 17. uri in na koncu tudi procesija na čast sv. Marku. Vabljeni!
V petek ima srečanje prva zakonska skupina.
V nedeljo bo med sveto mašo ob 10. uri prejem zakramenta svetega krsta. Priprave bodo v četrtek ob 20. uri.
V nedeljo bo ob 10. uri poleg oznanjene svete maše tudi 7. dan za +Minko Pustavrh.
V nedeljo bo ob 14. uri na parkirišču pod cerkvijo blagoslov traktorjev in unimogov (ob vsakem vremenu). Žal nam črna kronika vsak teden znova objavlja veliko nesreč pri delu s traktorjem. Zato je prav, da tudi nad ta tako koristen pripomoček kličemo Božji blagoslov in prosimo Boga za varstvo pri delu z njim. Po blagoslovu bo še druženje!