Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 13. 04. 2024

nedelja
           4. velikonočna nedelja
nedelja dobrega pastirja

»PROSITE GOSPODA ŽETVE!« je geslo tedna molitve za duhovne poklice, ki ga obhajamo v tednu od 3. do 4. velikonočne nedelje – nedelja Dobrega Pastirja. Z molitvijo za duhovne poklice želimo in prosimo, da bi se naši mladi, naše družine in vsi verni osvobodili strahu pred jasnim, odločnim in požrtvovalnim odgovorom na Božji klic, pa četudi to zahteva vseživljenjsko borbo za zvestobo in pravi odnos.
      V sredo se v Selcih prične tridnevnica pred prvim svetim obhajilom.
      Od sobot naprej bodo svete maše v Bukovčici ob 20. uri. Razen, če ne bo drugače oznanjeno.
     SVETOVNI DAN DRUŽIN  bo v naši nadškofiji v soboto, danes teden, na Brezjah. Ob 14. uri bo zbiranje, sledi nagovor za starše, za otroke in mlade, poskrbljeno bo tudi za varstvo najmlajših. Ob 16. uri bo sveta maša in zaključek ob 17. uri. Lepo vabljeni!
     Vzemite nov Farni list.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na župnika Damjana  041/798 376.