Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 13. 04. 2024

Oznanila, 3.velikonočna - 14.4.2024

»PROSITE GOSPODA ŽETVE!« je geslo tedna molitve za duhovne poklice, ki ga obhajamo v tednu od 3. do 4. velikonočne nedelje – nedelja Dobrega Pastirja. Z molitvijo za duhovne poklice želimo in prosimo, da bi se naši mladi, naše družine in vsi verni osvobodili strahu pred jasnim, odločnim in požrtvovalnim odgovorom na Božji klic, pa četudi to zahteva vseživljenjsko borbo za zvestobo in pravi odnos.
V torek ste k sveti maši in po njej k molitvi pred Najsvetejše za blagoslov naših družin še posebej povabljeni farani iz Lajš in Kališ.
V torek ima ob 20. uri srečanje Biblična skupina.
V sredo se za prvoobhajance in njihove starše prične tridnevnica pred prvim svetim obhajilom. Sveta maša bo ob 19. uri. K sveti maši in molitvi za prvoobhajance (21 jih je) in njihove starše vabljeni tudi drugi farani. Slovesnost prvega svetega obhajila bo v  nedeljo ob 10. uri. Prednje klopi bodo rezervirane za starše in sorodnike.
SVETOVNI DAN DRUŽIN  bo v naši nadškofiji v soboto na Brezjah. Ob 14. uri bo zbiranje, sledi nagovor za starše, za otroke in mlade, poskrbljeno bo tudi za varstvo najmlajših. Ob 16. uri bo sveta maša in zaključek ob 17. uri. Lepo vabljeni!
Vzemite nov Farni list.