Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 30. 03. 2024

OZNANILA (BUKOVŠČICA)
                   nedelja
           VELIKA NOČ
ura se prestavi na poletni čas
8.30  –  za Vrhunceve - procesija
             ponedeljek
8.30  –  Angela Benedik, 7. dan
              Jane in Mici Eržen
                 torek

sreda

četrtek
17.00 – Ivan Mihelič, Jože Tomšič in drugi ++duhovniki
                 petek
           v velikonočni osmini  - prvi petek

v velikonočni osmini – prva sobota
17.00 –  Katarina Rant in v zahvalo
                   nedelja
           2. velikonočna- bela nedelja, nedelja Božjega usmiljenja

Zahvaljujem se vam za vse darove, ki ste jih ali jih še boste namenili za cerkev. Bog povrni za vsak dar.
          Veroučenci v tem tednu nimate verouka, ste pa zato vabljeni vi in vsi ostali k sveti maši jutri zjutraj (ponedeljek), ko bo ob koncu svete maše blagoslov koles. Otroci, mladi in odrasli vabljeni, da pripeljete kolesa, skiroje in rolerje k blagoslovu.
        V soboto bo v Poljanah nad Škofjo Loko dekanijski DAN DRUŽIN ter SREČANJE OTROŠKIH IN MLADINSKIH PEVSKIH ZBOROV. Srečanje se prične s sveto mašo ob 10. uri. Pri njej bodo sodelovali vsi prijavljeni zbori s skupnim petjem, po sveti maši pa bodo zapeli še nekaj pesmi. Sledilo bo okrepčilo s pijačo in hrano. Za sladko pecivo prosimo, da ga udeleženci prinesete s seboj. Vse družine prisrčno vabljene!

Ob koncu današnje slovesnosti se želim iskreno zahvaliti vsem tistim, ki ste v teh dneh zavzeto sodelovali pri obredih in tistim, ki ste v cerkvi  postorili vse potrebno za lepo in doživeto  praznovanje: ministrantom, pevcem, bralcem, pritrkovalcem, vsem ki ste čistili in krasili cerkev, vsem, ki ste  pomagali  pri procesiji, nosilcem bander, neba, luči. Bog vam za vse povrni in vam podeli obilo svojega blagoslova!

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na
župnika Damjana  041/798 376.