Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 17. 03. 2024

17.00 –  Tine in Jerca Šolar
                   nedelja
 6. postna –  cvetna nedelja
8.30  –  Jože in Frančiška Jelenc (Laško)

Zahvaljujem se vam za vse današnje darove, ki ste jih namenili za Bogoslovno semenišče.
     Jutri je  dekanijski križev pot v Kočevski rog. Odhod avtobusa s Češnjice bo ob 12.45. Kdor se je prijavil naj počaka na postajališču ob glavni cesti po dolini.
        19. radijski misijon na radiu Ognjišče z vodilno mislijo »Molitev, utrip življenja«  bo od jutri do sobote. S svojimi osrednjimi razmišljanji bo ob 17. uri sodeloval br. Štefan Kožuh, krajše nagovore pa bosta pripravljala duhovnik Mitja Markovič in gledališki igralec Gregor Čušin. Vabljeni k poslušanju!
       Veroučenci imajo v tem tednu spoved, za odrasle pa bo možnost svete spovedi v soboto od 16. ure naprej.
       V torek se prične tudi Teden družine, katerega geslo se letos glasi: »Velikonočna skrivnost v družinskem življenju«. Sklep tedna bo v soboto, ko bomo liturgično praznovali praznik Gospodovo oznanjenje. Lepo vabljeni k sveti maši v torek ob 18. uri in v soboto ob 17. uri. V soboto ne bo nedeljska sveta maša ampak od praznika Gospodovega oznanjenja. Blagoslov zelenja bo samo na cvetno nedeljo!
      V četrtek izjemoma ne bo svete maše ampak bo v petek.
       Jutri teden je cvetna nedelja. Če bo lepo vreme bo blagoslov zelenja zunaj pri kapelici, če pa bo vreme slabo, bo blagoslov v cerkvi. Zadaj v cerkvi lahko vzamete oljčne vejice. Prostovoljni darovi za vejice bodo namenjeni za obnovo istrskih cerkva.
      Danes je tudi papeška nedelja zato bomo sedaj zapeli zahvalno pesem.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na župnika Damjana  041/798 376.