Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 9. 03. 2024

17.00 –  ++starši Vidmar
nedelja
5. postna –  tiha, papeška nedelja

Jutri bo v Selcih dan celodnevnega češčenja Najsvetejšega. Lepo vabljeni k molitvi in k sklepu ob 17. uri.
V zakristiji ali po telefonu se lahko do jutri (nedelja) zvečer prijavite za dekanijski križev pot v Kočevski rog, ki bo v nedeljo, 17. marca. Odhod avtobusa s Češnjice bo ob 12.45. Lepo vabljeni!
V soboto boste lahko dobili oljčne vejice. Prostovoljni darovi za vejice bodo namenjeni za obnovo istrskih cerkva.
Prihodnjo soboto bo nabirka za Bogoslovno semenišče.
KD dr. Janez Ev. Krek Selca, Občina Železniki in JZR vas vabijo na spominsko slovesnost ob 100-letnici smrti izjemnega  zgodovinarja in Selčana dr. Franca Kosa, ki bo v četrtek, 14. 3., ob 18.30 v spominskem parku v Selcih. Po komemoraciji bo v Krekovem domu predavanje literata, zgodovinarja, literarnega zgodovinarja in libretista ddr. Igorja Grdine.
V petek bo po večerni sveti maši v cerkvi sv. Petra v Selcih uprizorjena pasijonska igra z naslovom Pasijon po človeških rokah. Poleg igralcev sodelujeta tudi MePZ sv. Peter Selca in MePZ Minuta čez. Vabljeni!
Vzemite nov Farni list.
       Sedaj po oznanilih bomo pospremili Jezusa na njegovem križevem potu.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na župnika Damjana  041/798 376.