Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 3. 03. 2024

19.00 –  Peter Tomažin
                   nedelja
            4. postna nedelja

Danes zvečer bo v Selcih po sveti maši v župnijski Krekovi dvorani postno predavanje dr. Jurija Gorjanca. Je mednarodno poznan kirurg, humanitarni delavec v najrevnejših predelih sveta, gorski reševalec, alpinist, himalajec, itd. Najlepše pa ga opiše njegov citat iz enega od mnogih intervjujev: »Sem zdravnik, ki moli.«  Lepo vabljeni!
      V soboto, danes teden bo romanje za žene in dekleta. Odhod avtobusa s Češnjice bo ob 6. uri in bo ustavljal na postajališčih po dolini. Tudi sem v Bukovščico bo zavil. Maša tu v Bukovščici bo ob 19. uri.
      Jutri teden to je nedelja, 10. marca, bo v Selcih dan celodnevnega češčenja Najsvetejšega. Lepo vabljeni k molitvi in k sklepu ob 17. uri.
V zakristiji ali po telefonu se lahko do prihodnje nedelje prijavite za dekanijski križev po v Kočevski rog, ki bo v nedeljo, 17. marca. Odhod avtobusa s Češnjice bo ob 12.45. Lepo vabljeni!
Umrl je Franc Pegam, po domače Žanov France iz Zabrekev 5. Žara bo v mrliški vežici v sredo od 10 ure naprej, pogreb bo v sredo ob 15-ih. Spomnite se ga v svojih molitvah.
       Sedaj po oznanilih bomo pospremili Jezusa na njegovem križevem potu.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na župnika Damjana  041/798 376.