Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 3. 03. 2024

nedelja
            4. postna nedelja
8. 30  –    Jožef Benedičič in Marija Zaman

V soboto bo romanje za žene in dekleta. Odhod avtobusa s Češnjice bo ob 6. uri in bo ustavljal na postajališčih po dolini.
      Danes teden bo v Selcih dan celodnevnega češčenja Najsvetejšega. Lepo vabljeni k molitvi in k sklepu ob 17. uri.
       V zakristiji ali po telefonu se lahko do prihodnje nedelje prijavite za dekanijski križev po v Kočevski rog, ki bo v nedeljo, 17. marca. Odhod avtobusa s Češnjice bo ob 12.45. Lepo vabljeni!
Umrl je Franc Pegam, po domače Žanov France iz Zabrekev 5. Žara bo v Selcih v mrliški vežici v sredo od 10 ure naprej, pogreb bo v sredo ob 15-ih. Spomnite se ga v svojih molitvah.
       Sedaj po oznanilih bomo pospremili Jezusa na njegovem križevem potu.

V torek ob 15. uri bo v Spodnji Luši 10, pri Ambrušču, svečano odkritje spominske plošče Maistrovemu borcu Francu Koširju. Lepo vabljeni!

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na župnika Damjana  041/798 376.