Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 24. 02. 2024

Oznanila, 2.postna - 25.2.2024

Popoldne ob 2-h vabljeni sem v farno cerkev k pobožnosti križevega pota.
Otroci imajo od jutri, ponedeljka naprej zopet verouk po urniku.
V torek ste k sveti maši in po njej k molitvi pred Najsvetejše za blagoslov v naših družinah še posebej vabljeni farani s Studena.
V torek ima srečanje Biblična skupina.
V četrtek bo ob 20.10 priprava na prejem svetega krsta, ki bo podeljen v nedeljo med sveto mašo ob 10. uri. V mesecu marcu potem ne bo več krščevanja ampak bo v mesecu aprilu.
V petek bo obisk bolnih in ostarelih faranov na domu.
V noči s petka na soboto bo tiho, celonočno češčenje Najsvetejšega. Lepo vabljeni k molitvi za nove duhovne poklice in poživitev vere naše mladine. Zadaj pod zvonikom je list s seznamom v katerega se lahko vpišete za uro molitve.
V soboto bo po večerni sveti maši v župnijski Krekovi dvorani postno predavanje dr. Jurija Gorjanca. Je mednarodno poznan kirurg, humanitarni delavec v najrevnejših predelih sveta, gorski reševalec, alpinist, himalajec, itd. Najlepše pa ga opiše njegov citat iz enega od mnogih intervjujev: »Sem zdravnik, ki moli.« Lepo vabljeni!
Žene in dekleta se lahko prijavite na romanje v neznano, ki bo v soboto, 9. marca.