Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 28. 01. 2024

Oznanila, 4.navadna - 28.1.2024

V torek ste k sveti maši in po njej k molitvi pred Najsvetejše za blagoslov v naših družinah še posebej vabljeni farani s Stirpnika, Golice in Ojstrega vrha.
V petek bo obisk bolnih in ostarelih faranov na domu.
V petek je praznik Gospodovo darovanje – svečnica. Pri obeh svetih mašah (ob 7-ih in 19-ih) bo blagoslov sveč in darovanje za razsvetljavo cerkve.
V noči s petka na soboto bo tiho celonočno češčenje Najsvetejšega. Lepo vabljeni k molitvi za nove duhovne poklice. Zadaj pod zvonikom je na mizi list s seznamom v katerega se lahko vpišete za uro molitve.
V soboto je god sv. Blaža. Pri vseh mašah bo podelitev blagoslova sv. Blaža.
V soboto ob 15. uri bo v župnijski cerkvi sv. Jakoba v Škofji Loki (in nato v župnišču) dekanijsko srečanje izrednih delivcev obhajila. Nagovoril nas bo p. Nikolaj Aracki, cistercijan, doktor in profesor liturgike.
Vabljeni na župnijsko romanje v Lurd od 19. do 23. februarja, to je v času zimskih počitnic. Ustavili se bomo tudi ob Azurni obali in v Provansi. Kdor si želi na romanje naj se oglasi v zakristiji.
Vzemite nov Farni list.