Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 21. 01. 2024

Oznanila, 3.navadna - 21.1.2024

Danes bo ob 10. uri oratorijska sveta maša.
V torek ste k sveti maši in po njej k molitvi pred Najsvetejše za blagoslov naših družin še posebej vabljeni farani s Praprotna, Sv. Tomaža in Sp. Luše.
V sredo bo ob 15. uri pogreb Frančiške Šolar, po domače Pucnkove Francke s Kališ 5. Najprej bo slovo na pokopališču in nato sveta maša. Spomnite se je v svojih molitvah.
V četrtek se bo sklenila molitvena osmina za edinost kristjanov. Lepo vabljeni k sveti maši in molitvi za edinost kristjanov.
V četrtek bo ob 20.10 v župnišču priprava na prejem zakramenta svetega krsta, ki bo podeljen v nedeljo med sveto mašo ob 10. uri.
V petek ima srečanje prva zakonska skupina.
V soboto bo poleg oznanjene svete maše tudi 7. dan za Toneta Pintarja.
Vabljeni na župnijsko romanje v Lurd od 19. do 23. februarja, to je v času zimskih počitnic. Ustavili se bomo tudi ob Azurni obali in v Provansi. Kdor si želi na romanje naj se oglasi v zakristiji.
Zadaj pod zvonikom si lahko kupite poseben koledar s slikami s prireditev ob letošnjem praznovanju 1050 let prve pisne omembe Selc.