Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 14. 01. 2024

Oznanila, 2.navadna - 14.1.2024

Danes ima srečanje peta zakonska skupina.
V torek ste k sveti maši in po njej k molitvi pred Najsvetejše za blagoslov naših družin še posebej vabljeni farani z Bukovice.
V torek ima srečanje Biblična skupina.
Od četrtka do četrtka, 25.1., poteka molitvena osmina za edinost kristjanov. Lepo vabljeni k sveti maši in molitvi za edinost kristjanov.
V četrtek ste otroci ob 18. uri vabljeni v župnijsko Krekovo dvorano na predstavitev knjig za Slomškovo bralno priznanje.
V četrtek bo poleg oznanjene svete maše tudi 7. dan za Franca Lavtarja.
V četrtek bo ob 20.10 srečanje za člane Župnijskega pastoralnega sveta. Vsi člani iz selške župnije lepo vabljeni!
V petek ima srečanje tretja zakonska skupina.
V nedeljo bo ob 10. uri oratorijska sveta maša.
Zadaj pod zvonikom si lahko kupite poseben koledar s slikami s prireditev ob letošnjem praznovanju 1050 let prve pisne omembe Selc.
Vabljeni na župnijsko romanje v Lurd od 19. do 23. februarja, to je v času zimskih počitnic. Ustavili se bomo tudi ob Azurni obali in v Provansi. Kdor si želi na romanje naj se oglasi v zakristiji.