Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 6. 01. 2024

OZNANILA (SV. LENART)
                   nedelja
              Jezusov krst
8. 30  – Jani Nastran, obl.
             ponedeljek
Severin Noriški,  opat

torek
Hadrijan, opat
16.30 – Ivana in Franc Tušek
              sreda
Gregor Niški, škof, cerkveni učitelj

četrtek
Pavlin Oglejski, škof

petek
Tatjana (Tanja), mučenka

Hilarij, škof, cerkveni učitelj

nedelja
2. nedelja med letom – nedelja verskega tiska
8. 30  – Bernarda Dolenc

Zahvaljujem se vam še enkrat za vse današnje darove, ki ste jih namenili zame. Bog vam poplačaj vsak dar.
   Z jutrišnjim ponedeljkom se zopet prične verouk po urniku oziroma tu na Sv. Lenartu v torek.
  V torek bo ob 15. 30 tu na Sv. Lenartu pogreb brez svete maše + Frančiške Kranjc r. Štibelj po domače VRTELOVE Francke. Spomnite se je v svojih molitvah.
  Otroci, ki ste včeraj ali danes pozabili prinesti svoje darove za lačne otroke, ki ste jih zbirali v adventnem času, jih prinesite k verouku. Vsem, ki ste jih prinesli, pa iskrena hvala in Bog povrni.
   Pri izhodu si vzemite nov Farni list.

Zadaj, pred izhodom, si lahko kupite Marijanski koledar, Pratiko, kadilo in oglje.  Na razpolago je tudi blagoslovljena voda. Vzemite novo številko Misijonskih obzorij in revije Prijatelj.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na župnika Damjana  041/798 376.