Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 30. 12. 2023

8.30 –  v zahvalo
             ponedeljek
Marija, Sveta Božja Mati – Novo leto
8.30 –  Peter Tomažin (sosedje)
                 torek
Bazilij Veliki in Gregor Nacianški, škofa, cerkvena učitelja

sreda
Presveto Jezusovo ime

četrtek
Angela,  redovnica
17.00 –  Jože Rihtaršič, god
                v zahvalo
                 petek
Milena, devica  -  prvi petek
          SVETI VEČER

17.00 –  Ivan Jelenc, 7. dan
GOSPODOVO RAZGLAŠENJE – Sveti trije kralji     -   prva sobota
17.00 –  Tomaž in Štefan Benedik
                Albina Bajt in ++Mehnetovi
                   nedelja
Jezusov krst

Danes je drugi sveti večer. Oblikujmo v družinah lep sveti večer z blagoslovom in kajenjem doma, molitvijo rožnega venca, prepevanjem ali poslušanjem božičnih pesmi.
Jutri, na novega leta dan, ko obhajamo praznik Marije, Svete Božje Matere, lepo vabljeni k sveti maši ob 8.30.
V petek bo obisk bolnih in ostarelih farane na domu. V petek je tudi tretji sveti večer. Zopet vabljeni, da v družinah oblikujete sveti večer z blagoslovom in kajenjem doma, molitvijo rožnega venca, prepevanjem ali poslušanjem božičnih pesmi.
V soboto je praznik svetih treh kraljev ali Gospodovo razglašenje. Sveta maša bo ob 17-ih. Veroučenci v tem tednu še nimate verouka, zato ste vsi vabljeni, da pridete v soboto k sveti maši in s seboj prinesete hranilnike, ki ste si jih naredili iz adventnega koledarja in zbirali darove za lačne otroke. Po prošnjah za vse potrebe boste svoje darove prinesli v košaro pred oltar.

Zadaj si lahko kupite Marijanski koledar, Pratiko, kadilo in oglje. Vzemite novo številko Misijonskih obzorij in revije Prijatelj.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na župnika Damjana  041/798 376.