Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 24. 12. 2023

SVETA DRUŽINA, Silvester, papež
             SVETI VEČER
8. 30  – v zahvalo

Danes, sedaj po sveti maši bo še možnost za sveto spoved.
       VEROUČNE POČITNICE za otroke bodo do 8. 1. 2024. S ponedeljkom, 8. 1., se ponovno začne verouk. Otroci, prihajajte k svetim mašam.
       Danes je prvi sveti večer. Oblikujmo v družinah lep sveti večer z blagoslovom in kajenjem doma, molitvijo rožnega venca, prepevanjem ali poslušanjem božičnih pesmi. Še posebej ste vabljeni k polnočni sveti maši.
        Jutri, na Božič, bo pri obeh svetih mašah (ob polnoči in ob 10-ih) nabirka za potrebe obnove cerkve. Spomladi načrtujemo z začetkom del na fasadi, strehi in menjavo oken. Na razpisu ministrstva za kulturo nismo bili uspešni in s prošnjo za interventna sredstva tudi ne. Zato bomo morali sami kriti stroške obnove. Zbranih imamo 55 tisoč evrov. Zbiramo ponudbe za obnovo fasade in strehe. Ko bodo predračuni znani, bo objavljeno, koliko moramo še zbrati. Že v naprej Bog povrni vsak vaš dar!
         Na Štefanovo bo med sveto mašo blagoslov soli.
        Na praznik Svete Družine, danes teden, bo pri sveti maši blagoslov otrok.

Zadaj, pred izhodom, si lahko kupite Marijanski koledar, Pratiko, kadilo in oglje.  Na razpolago je tudi blagoslovljena voda. Vzemite novo številko Misijonskih obzorij in revije Prijatelj.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na župnika Damjana  041/798 376.