Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 17. 12. 2023

SVETI VEČER
8.30 –  ++Okrajc
22.00 –  ++Lukmanovi

V adventu ste ob nedeljah ob 14. uri vabljeni v Selca v farno cerkev k adventni pobožnosti. Pred Najsvetejšim bomo prosili in molili za mlade pare in tudi za tiste, ki že imajo otroke in živijo skupaj, da bi sklenili zakrament svetega zakona.
      Obisk Marije Brezmadežne po družinah! V župniji bo v adventnem času možnost, da sprejmete na svoj dom kip Marije Brezmadežne. Na razpolago so trije kipi. Radi sprejmite Marijo in ob njej poživite družinsko molitev in vero v prihajajočega Gospoda.
       Možnost za sveto spoved bo danes, sedaj po sveti maši, ter še v četrtek pred sveto mašo ob 16.30.
      V petek bom obiskoval bolne in ostarele farane na domu. Sporočite, če bi še kdo želel obisk.
     Zadaj si lahko kupite Marijanski koledar, Pratiko, kadilo in oglje. Vzemite novo številko Misijonskih obzorij.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na župnika Damjana  041/798 376.