Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 17. 12. 2023

OZNANILA (SV. LENART)
                   nedelja
         3. adventna nedelja - gaudete
8. 30  – Franc Benedičič, obl.
              ++Starmanovi
             ponedeljek

torek
16.30 –  Katarina in Vincencij Bergant
              sreda

četrtek

petek

nedelja
         4. adventna nedelja
             SVETI VEČER
8. 30  – Jana in Tadej Zaman ter ++Benedičič

Včeraj se je pričela božična devetdnevnica. Vabljeni k njej v Selca v torek pa tukaj na Sv. Lenartu.
         V petek bom obiskoval bolne in starejše farane. Sporočite, če kdo želi obisk.
         Za odrasle bo spovedovanje pred Božičem v nedeljo pred in po sveti maši.
          V adventu ste ob nedeljah ob 14. uri vabljeni v Selca v farno cerkev k adventni pobožnosti. Pred Najsvetejšim bomo prosili in molili za mlade pare in tudi za tiste, ki že imajo otroke in živijo skupaj, da bi sklenili zakrament svetega zakona.
        Zadaj, pred izhodom, si lahko kupite Marijanski koledar, Pratiko, kadilo in oglje. Vzemite novo številko Misijonskih obzorij.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na župnika Damjana  041/798 376.