Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 17. 12. 2023

Oznanila, 3.adventna - 17.12.2023

Danes bo ob 10. uri oratorijska sveta maša.
Otroci, mladi in odrasli danes popoldne ob 2-h vabljeni k božični devetdnevnici kakor tudi med tednom.
Danes zvečer bo od 17.30 naprej spovedovanje odraslih ter veroučencev, ki niste prišli k spovedi med tednom. Na klopeh zadaj so listi, s katerimi si boste lahko pomagali pri pripravi na spoved. Na razpolago bova dva duhovnika. Poskrbimo, da pred božičem opravimo dobro spoved. K zakramentu svete spovedi boste lahko pristopili tudi med tednom po božični devetdnevnici.
VEROUČNE POČITNICE za otroke bodo do 8. 1. 2024. S ponedeljkom, 8. 1., se ponovno začne verouk. Otroci, radi prihajajte k svetim mašam v teh dneh še posebej k božični devetdnevnici!
Jutri v ponedeljek bo ob 15. uri pogreb s sveto mašo +Brankota Tolarja, po domače Lukovega s Prtovča. Spomnite se ga v svojih molitvah.
V torek ima ob 20. uri srečanje Biblična skupina.
V četrtek lahko otroci od 18. ure naprej v župnišču predstavite knjige za Slomškovo bralno priznanje.
V petek bo obisk bolnih in ostarelih faranov na domu. Sporočite, če bi kdo želel, da ga obiščem na novo.
V petek bo poleg oznanjene svete maše tudi 7. dan za +Brankota Tolarja.
V petek ste mladi povabljeni ob 19. uri h kapucinom v Škofjo Loko k sveti maši in po njej k tezejski molitvi ob pripravi na Evropsko novoletno srečanje mladih v Ljubljani. Med sveto mašo in po njej bo možnost za sveto spoved.
Zadaj si lahko kupite kadilo, oglje, Pratiko, Marijanski koledar in voščilnice. Darovi za voščilnice so namenjeni za Karitas.