Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 11. 12. 2023

sreda
Lucija, devica, mučenka

četrtek
Janez od Križa,  duhovnik, cerkveni učitelj
17.00 –  Stane Bončina
                 petek
Antonija, Krizina in druge drinske mučenke

Adelajda,  kraljica
        božična devetdnevnica
17.00 –  Katarina in Luka Rant
                   nedelja
         3. adventna nedelja - gaudete

V adventu ste ob nedeljah ob 14. uri vabljeni v Selca v farno cerkev k adventni pobožnosti. Pred Najsvetejšim bomo prosili in molili za mlade pare in tudi za tiste, ki že imajo otroke in živijo skupaj, da bi sklenili zakrament svetega zakona.
      Obisk Marije Brezmadežne po družinah! V župniji bo v adventnem času možnost, da sprejmete na svoj dom kip Marije Brezmadežne. Na razpolago so trije kipi. Za obisk kipa se boste dogovorili z vašim predstavnikom v Župnijskem pastoralnem svetu. Radi sprejmite Marijo in ob njej poživite družinsko molitev in vero v prihajajočega Gospoda.
       Božična spoved za vse veroučence bo v četrtek ob 16.15. Za odrasle bo spovedovanje v soboto od 16. ure naprej in po sveti maši.
       V soboto se prične božična devetdnevnica.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na župnika Damjana  041/798 376.