Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 3. 12. 2023

Oznanila, 1.adventna-3.12.2023

Vsem se zahvaljujem za današnje darove, ki ste jih namenili za Karitas, otrokom za igrače, odraslim pa za denarne darove.
V adventu, tudi že danes, vabljeni ob nedeljah ob 14. uri v farno cerkev k adventni pobožnosti. Pred Najsvetejšim bomo prosili za mlade, da bi spoznali vrednost zakramenta svetega zakona. Ravno tako vabljeni, da v svoje domove v času adventa sprejmete podobo Fatimske Matere Božje in se ob njej zbirate k družinski molitvi, v pomoč vam je lahko Adventni koledar, ki so ga dobili otroci pri verouku ali pa ga lahko vzamete zadaj. V adventnem času ste otroci lepo vabljeni k sveti maši med tednom. Obisk svete maše med tednom je lepa priložnost, da se srečaš z Jezusom.
Letos bo Miklavž obiskal naše otroke v petek ob 17. uri v Selcih v župnijski Krekovi dvorani. Starši, prijavite svoje otroke najkasneje do danes (nedelja) zvečer. Prispevek znaša 20 €.
V torek ste k sveti maši in molitvi pred Najsvetejše za blagoslov v družinah še posebej vabljeni farani iz Lajš in Kališ.
V četrtek bodo od 16. ure naprej veroučenci 8. razreda izdelovali voščilnice za Karitas.
V četrtek bo ob 20.15 priprava na prejem svetega krsta, ki bo podeljen v nedeljo med sveto mašo ob 10. uri.
V petek je praznik Brezmadežno spočetje Device Marije. Odrasli in otroci vabljeni k sveti maši!
Vzemite nov Farni list.