Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 27. 11. 2023

nedelja Karitas
8. 30  – ++Bogataj
              Andrej Demšar

Teden Karitas z naslovom »UPANJE ZA VSE« bo letos potekal od ponedeljka do prihodnje nedelje. Koncert  Klic dobrote za družine v stiski bo v Celju v sredo ob 20. uri. Vabljeni k poslušanju, gledanju in darovanju.
     V petek bo obisk bolnih in ostarelih faranov na domu.
     V noči s petka na soboto bo v Selcih tiho, celonočno češčenje Najsvetejšega. Lepo vabljeni k molitvi za nove duhovne poklice in druge osebne namene.
      Prihodnjo nedeljo, na 1. adventno nedeljo, ko je nedelja Karitas, bo nabirka za Karitas. Otroci pa ste povabljeni k prav posebnemu darovanju. Vsi otroci ste povabljeni, da prinesete k darovanju igračo, ki bi jo darovali za otroke, ki nimajo igrač. Torej, odpoveš se dobri, uporabni igrači in jo daruješ drugemu otroku.
     Povabljeni tudi, da v nedeljo prinesete svoje adventne venčke v cerkev k blagoslovu.
     V nedeljo bo takoj po sveti maši sestanek za starše veroučencev 3., 6., 7. in 8. razreda. Vsaj eden od staršev naj se srečanja zagotovo udeleži!
     V adventu ste ob nedeljah ob 14. uri vabljeni v Selca v farno cerkev k adventni pobožnosti. Pred Najsvetejšim bomo prosili in molili za mlade pare in tudi za tiste, ki že imajo otroke in živijo skupaj, da bi sklenili zakrament svetega zakona.
       Letos bo Miklavž obiskal naše otroke v petek, 8. 12., ob 17. uri v Selcih v župnijski Krekovi dvorani. Starši, prijavite svoje otroke najkasneje do prihodnje nedelje. Prispevek znaša 20 €.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na
župnika Damjana  041/798 376.