Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 27. 11. 2023

Oznanila 34.navadna - 26.11.2023

Danes bo ob 10. uri oratorijska sveta maša.
       Danes je celodnevno češčenje v Bukovščici. Vabljeni k molitvi in sveti maši ob 8.30 ali ob 16. uri.
       Teden Karitas z naslovom »UPANJE ZA VSE« bo letos potekal od jutri do prihodnje nedelje. Koncert  Klic dobrote za družine v stiski bo v Celju v sredo ob 20. uri. Vabljeni k poslušanju, gledanju in darovanju.
       V torek ste k sveti maši in molitvi pred Najsvetejše za blagoslov v naših družinah še posebej vabljeni farani s Prtovča in Podlonka.
       V četrtek bodo od 16. ure naprej veroučenci 8. razreda izdelovali adventne venčke.
       V petek bo obisk bolnih in ostarelih faranov na domu.
       V noči s petka na soboto bo v tiho, celonočno češčenje Najsvetejšega. Lepo vabljeni k molitvi za nove duhovne poklice in druge osebne namene. Zadaj pod zvonikom je na mizi list s seznamom v katerega se lahko vpišete za uro molitve
       Prihodnjo nedeljo, na 1. adventno nedeljo, ko je nedelja Karitas, bo nabirka za Karitas. Otroci pa ste povabljeni k prav posebnemu darovanju. Vsi otroci ste povabljeni, da prinesete k darovanju igračo, ki bi jo darovali za otroke, ki nimajo igrač. Torej, odpoveš se dobri, uporabni igrači in jo daruješ drugemu otroku.
       Povabljeni tudi, da v nedeljo prinesete svoje adventne venčke v cerkev k blagoslovu. Ravno tako vabljeni, da v svoje domove v času adventa sprejmete podobo Fatimske Matere Božje in se ob njej zbirate k družinski molitvi.
       V adventu ste ob nedeljah ob 14. uri vabljeni v Selca v farno cerkev k adventni pobožnosti. Pred Najsvetejšim bomo prosili in molili za mlade pare in tudi za tiste, ki že imajo otroke in živijo skupaj, da bi sklenili zakrament svetega zakona in bili odprti za življenje.
       Letos bo Miklavž obiskal naše otroke v petek, 8. 12., ob 17. uri v Selcih v župnijski Krekovi dvorani. Starši, prijavite svoje otroke najkasneje do prihodnje nedelje. Prispevek znaša 20 €.
       Birmanci v zakristiji lahko dobite naročene slike.