Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 11. 11. 2023

petek
Elizabeta Ogrska,  redovnica

posvetitev bazilik sv. Petra in Pavla
Zaradi romanja doma ni svete maše.
                   nedelja
33. nedelja med letom

Še enkrat se vam zahvaljujem za vse darove, ki ste jih prejšnjo soboto namenili za župnika. Bog vam bogato povrni!
       Selška otroška gledališka skupina Japčki danes popoldne  ob 17. uri vabi v Selca v Krekov kulturni dom, na ponovitev igre Trije muzicirji.
         V četrtek od 18. ure naprej boste otroci lahko v župnijski Krekovi dvorani v Selcih predstavili knjige za Slomškovo bralno priznanje.
         V četrtek bo ob 20.10  v Selcih v župnišču priprava na prejem zakramenta svetega krsta. Če kdo še načrtuje letos krst otroka se lahko pridruži pripravi.
         V petek ste k sveti maši ob 19. uri v Selcih  in po njej k taizejski molitvi povabljeni vsi mladi iz vseh treh župnij še posebej animatorji in veroučenci 9. razreda. Sodelovali bodo tudi mladi iz naše, loške dekanije. Molitev je priprava na letošnje Evropsko novoletno srečanje mladih v Ljubljani.
        V soboto bo romanje za kmete in kmetice. Odhod avtobusa s Češnjice bo ob 6. uri in bo ustavljal na postajališčih ob glavni cesti. Romali bomo na Dolenjsko. Dar za romanje bo 50 €. Še je nekaj prostih mest in se tako še lahko prijavite.
       Naročniki lahko v zakristiji dobite Mohorjeve knjige in Mohorjev koledar.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na župnika Damjana  041/798 376.