Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 5. 11. 2023

petek
Leon Veliki,  papež

Martin,  škof
Zaradi romanja doma ni svete maše.
                   nedelja
32. nedelja med letom

Danes praznujemo zahvalno nedeljo. Bogu se bomo, sedaj po oznanilih, zahvalili za vse darove, ki nam jih daje  za telesno in duhovno življenje tudi z zahvalno pesmijo.
       Hvala vam tudi za vse današnje darove, ki ste jih namenili za župnika Damjan. Hvala tudi za vse darove, ki ste jih prinesli za okrasitev oltarja.
       Z jutrišnjim ponedeljkom oz. torkom se zopet prične verouk po urniku.
       V torek je v Selcih ob 20.10 srečanje za starše veroučencev 3. in 8. razreda, ki obiskujejo verouk v Selcih ali na Bukovici. Eden od staršev naj se srečanja zagotovo udeleži.
       V četrtek bo ob 20.10 v Selcih srečanje za člane ŽPS Selške župnije.
       V soboto bo romanje za moške. Odhod avtobusa s Češnjice bo ob 6. uri in bo ustavljal na postajališčih ob glavni cesti. Je še nekaj prostih mest, tako, da se  še lahko prijavite.
       Prijavite se lahko še tudi na romanje za kmete.
       Selška otroška gledališka skupina Japčki prihodnjo nedeljo  ob 17. uri vabi v Selca v Krekov kulturni dom, na ponovitev igre Trije muzicirji.

Hvala tudi vsem zakonskim jubilantom, ki ste danes prišli, da smo se skupaj Bogu zahvalili za milosti zakramenta svetega zakona. Sedaj po sveti maši pa ste povabljeni še v župnijsko učilnico, da se še malo družimo in poklepetamo.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na župnika Damjana  041/798 376.