Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 5. 11. 2023

Oznanila, 31.navadna (zahvalna) - 05.11.2023

Danes praznujemo zahvalno nedeljo. Bogu se bomo, sedaj po oznanilih, zahvalili za vse darove, ki nam jih daje  za telesno in duhovno življenje tudi z zahvalno pesmijo.
       Zahvaljujem se vam za vse današnje darove, ki ste jih namenili za domačega župnika Damjana. Hvala tudi za vse darove, ki ste jih prinesli za okrasitev oltarja.
       Danes popoldne ob 2-h bo zahvalna sveta maša v Lajšah. Ob 16. uri pa ima srečanje peta zakonska skupina.
       Z jutrišnjim ponedeljkom se zopet prične verouk po urniku.
       V torek ste k sveti maši in molitvi pred Najsvetejše za blagoslov v naših družinah še posebej vabljeni farani s Studena.
       V torek je v Selcih ob 20:10 srečanje za starše veroučencev 3. in 8. razreda, ki obiskujejo verouk v Selcih ali na Bukovici. Eden od staršev naj se srečanja zagotovo udeleži.
       V sredo dopoldne bomo v Selcih imeli srečanje dekanijski duhovniki.
       V četrtek bo ob 20:10 v Selcih srečanje za člane ŽPS Selške župnije.
       V petek ima srečanje tretja zakonska skupina.
       V soboto bo romanje za moške. Odhod avtobusa s Češnjice bo ob 6. uri in bo ustavljal na postajališčih ob glavni cesti. Je še nekaj prostih mest, tako, da se  še lahko prijavite. Doma, v Selcih, v soboto ne bo svete maše.
       Selška otroška gledališka skupina Japčki prihodnjo nedeljo  ob 17. uri vabi v Selca v Krekov kulturni dom, na ponovitev igre Trije muzicirji.
       Prijavite se lahko še tudi na romanje za kmete.