Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 28. 10. 2023

četrtek
Spomin vseh vernih rajnih
16.00 –   molitev rožnega venca v cerkvi
17.00 –  Peter Tomažin (sosedje)
                 petek
Viktorin Ptujski, škof, mučenec
           prvi petek

Karel (Drago) Boromejski , škof
                prva sobota

17.00 –  ++Kodelovcovi  (srečanje za zakonske jubilante)
                   nedelja
31. nedelja med letom -
               ZAHVALNA NEDELJA

V tednu, ki je pred nami otroci zaradi počitnic nimajo verouka.
        V torek bom obiskoval bolne in ostarele farane na domu.
        Na praznik vseh svetih bo sveta maša ob 11. uri. Po sveti maši bodo molitve na pokopališču. Pri maši bo darovanje za potrebe cerkve.
       V četrtek se spominjamo vseh vernih rajnih. Ob 16. uri vabljeni k molitvi rožnega venca in ob 17. uri k sveti maši. Med molitvijo rožnega venca bo možnost za sveto spoved.
       Vabljeni, da namesto kupov cvetja in sveč darujete za svete maše in tako pomagate dušam v vicah in duhovnikom, ki nimajo dovolj mašnih namenov.
      V soboto bomo praznovali zahvalno nedeljo. Lepo vabljeni k sveti maši, da se Bogu zahvalimo za vse, kar nam daje za telesno in duhovno življenje. Temu primerno naj bo okrašena tudi cerkev. K sveti maši vabljeni tudi vsi letošnji zakonski jubilanti. Po sveti maši jubilanti povabljeni na družabno srečanje v župnišče. Pri sveti maši bo darovanje za domačega župnika.
       Prijavite se čim prej na romanji za moške in kmete.
       Vzemite nov Farni list.

Umrl je Damijan Eržen, po domače Lunarjev, s Strmice 8. Dan in ura pogreba bosta še oznanjena. Spomnite se ga v svojih molitvah.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na župnika Damjana  041/798 376.