Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 28. 10. 2023

Oznanila, 30.navadna - 29.10.2023

Danes ob 14. uri vodijo v farni cerkvi molitev rožnega venca člani Karitas.
       Za mesec november lahko naročite molitve za vaše pokojne.
       V tednu, ki je pred nami otroci zaradi počitnic nimajo verouka. Veroučenci ste k sveti spovedi vabljeni v torek od 18. ure naprej.
       V torek bo obisk bolnih in ostarelih faranov na domu.
       Na praznik Vseh svetih in na dan vernih duš ste vabljeni k svetim mašam in k molitvi rožnega venca v farno cerkev. Če ne morete priti v cerkev, vabljeni, da molite doma. Na praznik Vseh svetih naj ob 17. uri po podružnicah k molitvi rožnega venca 3-krat po 5 minut vabijo tudi glasovi zvonov. Ob 18. uri bo molitev na pokopališču, ki jo pripravljajo mladi. Namesto cvetja in sveč darujte za svete maše in tako pomagajte dušam v vicah in duhovnikom, ki nimajo dovolj mašnih namenov.
       Na praznik Vseh svetih bo pri vseh mašah svetih mašah (ob 7-ih in 14-ih) nabirka za cerkev.
       V četrtek, na vernih duš dan, vabljeni k molitvi rožnega venca v cerkev ob 6. uri in ob 7. uri k sveti maši.
       V noči s petka na soboto bo tiho, celonočno češčenje Najsvetejšega. Lepo vabljeni k molitvi za nove duhovne poklice in naše rajne. Zadaj pod zvonikom je na mizi list s seznamom v katerega se lahko vpišete za uro molitve.
       V nedeljo, danes teden je zahvalna nedelja. Cerkev  temu primerno okrasite. Lepo vabljeni k sveti maši, da se Bogu zahvalimo za vse, kar nam daje za telesno in duhovno življenje. Pri obeh svetih mašah bo darovanje za domačega župnika.
       V nedeljo ima srečanje peta zakonska skupina.
       Prijavite se čim prej na romanji za moške in kmete.
       Vzemite nov Farni list.