Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 21. 10. 2023

Oznanila, 29.navadna - 22.10.2023

Zahvaljujem se vam za vse današnje darove, ki ste jih namenili za misijone. Bog vam povrni vsak vaš dar!
       Danes ob 14. uri vodijo v farni cerkvi molitev rožnega venca člani zakonskih skupin.
       Smo v mesecu oktobru – mesecu pobožnosti rožnega venca. Vsi župljani lepo vabljeni, da bi predvsem po domovih, v družinah, poživili ali na novo oživeli to molitev. Veroučenci vabljeni, da k molitvi rožnega venca in sveti maši pridete vsaj enkrat med tednom. In sicer 1., 2. in 3. razred ob torkih, 4. in 5. razred ob četrtkih, 6. in 7. razred ob sobotah ter 8. in 9. razred ob petkih.
       V torek ste k sveti maši in po njej k molitvi pred Najsvetejše za blagoslov naših družin še posebej vabljeni farani iz Dolenje vasi.
       V petek, ima srečanje prva zakonska skupina.
       Za mesec november lahko naročite molitve za vaše pokojne.
       Prijavite se čim prej na romanji za moške in kmete.