Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 14. 10. 2023

petek
b. sl. Anton Strle, duhovnik

Uršula, devica
župnijsko romanje – doma ni svete maše
                   nedelja
29. nedelja med letom - misijonska

Smo v mesecu oktobru – mesecu pobožnosti rožnega venca. Vsi župljani lepo vabljeni, da bi predvsem po domovih, v družinah, poživili ali na novo oživeli to molitev. Veroučenci ste v mesecu oktobru vabljeni k molitvi rožnega venca pol ure pred sveto mašo v cerkev in sicer od od 6. do 9. razreda ob četrtkih in 1. do 5. razreda ob sobotah.
       Jutri je ob 15. uri zahvalna sveta maša na Sv. Mohorju.
       V soboto bo župnijsko romanje. Šli bomo na Ptujsko goro, v Haloze v Žetale in okolico. Odhod avtobusa s Češnjice bo ob 6. uri in bo ustavljal na postajališčih po dolini. Prosil bi, da se iz Bukovščice pripeljete do glavne ceste. Prispevek za prevoz, kosilo, degostacijo je 50 €. Prijavite se čim prej! Prijavite pa se tudi na romanji za moške in kmete.
       V petek ste mladi lepo vabljeni mladi v Žiri  ob 19. uri na taizejsko molitev ob pripravi na novoletno srečanje mladih v Ljubljani.
      Jutri teden je misijonska nedelja. Ker v soboto ne bo svete maše v Bukovščici, bo darovanje za misijone naslednjo soboto, danes štirinajst dni.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na
župnika Damjana  041/798 376.