Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 14. 10. 2023

Oznanila, 28.

Danes bo ob 10. uri oratorijska sveta maša, ob 14. uri v farni cerkvi vodijo molitev rožnega venca mladi, ob 15. uri pa bo zahvalna sveta maša na Sv. Mohorju.
       Smo v mesecu oktobru – mesecu pobožnosti rožnega venca. Vsi župljani lepo vabljeni, da bi predvsem po domovih, v družinah, poživili ali na novo oživeli to molitev. Veroučenci vabljeni, da k molitvi rožnega venca in sveti maši pridete vsaj enkrat med tednom. In sicer 1., 2. in 3. razred ob torkih, 4. in 5. razred ob četrtkih, 6. in 7. razred ob sobotah ter 8. in 9. razred ob petkih.
       V torek ste k sveti maši in po njej k molitvi pred Najsvetejše za blagoslov naših družin še posebej vabljeni farani iz Selc.
       V torek ima ob 20. uri srečanje Biblična skupina.
       V torek ima srečanje druga zakonska skupina.
       V četrtek bo poleg oznanjenih svetih maš tudi 7. dan za +Angelco Markelj.
       V petek bo ob 17. uri zahvalna sveta maša na Sv. Križu.
       V petek ob 19. uri mladi lepo vabljeni v Žiri na taeizejsko molitev ob pripravi na novoletno srečanje mladih v Ljubljani.
       V soboto bo župnijsko romanje. Šli bomo na Ptujsko goro, v Haloze v Žetale in okolico. Odhod avtobusa s Češnjice bo ob 6. uri in bo ustavljal na postajališčih po dolini. Prosil bi, da se iz Bukovščice pripeljete do glavne ceste, ker avtobus ne bo zavil v Bukovščico. Prispevek za prevoz, kosilo, degustacijo je 50 €. Prijavite se čim prej! Doma v soboto ne bo svete maše. Prijavite pa se tudi na romanji za moške in kmete.
       Danes teden je misijonska nedelja. Pri vseh svetih mašah bo darovanje za misijone.
       Prihodnjo nedeljo ob 14. uri vodijo v farni cerkvi molitev rožnega venca člani zakonskih skupin.
       V zadnjem Farnem listu sem naredil napako. Čiščenje farne cerkve v Selcih imate farani iz Selc – Selnica.