Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 10. 09. 2023

nedelja
      24. nedelja med letom –
nedelja svetniških kandidatov

Jutri je ob 10. uri  žegnanje na Sv. Tomažu.
      V tem tednu se prične verouk. Otroci od 4. razreda naprej boste imeli spoved. Starši, ki še niste prijavili otrok k verouku, lahko to storite v Selcih v ponedeljek, med 8.15 do 9. ure ali popoldne med 18-o in 19-o uro.
     Mladi, ki bi šli v soboto v Stično z avtobusom se prijavite župniku do jutri(nedelja, 10. 9.) zvečer. Odhod avtobusa v soboto bo iz Železnikov ob 8. uri in bo peljal po glavni cesti in vstavljal na postajališčih ob njej. Ob prijavi sporoči, kje boš vstopil. Vstopnico za Stično si vsak kupi sam po spletu, ker je tako najbolj enostavno. V googel odtipkaš Stična in dobiš vsa potrebna navodila in tudi časovnico dogajanja. Na avtobusu boš za vožnjo prispeval 5€. Mladi, pridite, ne bo vam žal.
       Nedeljo svetniških kandidatov ljubljanske metropolije – duhovnika Andreja Majcna, nadškofa Antona Vovka, škofa Janeza Frančiška Gnidovca, škofa Friderika Baraga, profesorja Antona Strleta in mistkinjo Magdaleno Gornik – bomo praznovali prihodnjo nedeljo v župnijski cerkvi v Sodražici. Ob 15. uri bo molitvena ura in nato somaševanje, ki mu bo predsedoval ljubljanski nadškof Stanislav Zore. Lepo vabljeni.
      Prihodnjo nedeljo ob 10. uri je žegnanje v Lajšah.
      V ponedeljek, bo ob 16. uri v Selcih pogreb Marte Jelenc r. Čemažar iz Ševelj 12. Spomnite se je v svojih molitvah.
      Ob smrti Petra Tomažina se domači iskreno zahvaljujejo prijateljem in sosedom za zbrani dena, ki so ga namenili Karitasu za žrtve poplav. Hvala vsem darovalcem.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na
župnika Damjana  041/798 376.