Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 10. 09. 2023

Oznanila, 23.navadna - 10.9.2023

Danes je ob 10. uri  žegnanje na Sv. Tomažu.
       Jutri se prične verouk. Otroci od 4. razreda naprej pridite kar v cerkev, da bomo imeli spoved. Starši, ki še niste prijavili otrok k verouku, lahko to storite v Selcih jutri, ponedeljek, med 8.15 do 9. ure ali popoldne med 18-o in 19-o uro.
       Jutri, v ponedeljek, bo ob 16. uri v Selcih pogreb Marte Jelenc r. Čemažar iz Ševelj 12. Spomnite se je v svojih molitvah. Na Prtovču bo sveta maša ob 17. uri in po njej spoved otrok.
       V torek ste k sveti maši in po njej k molitvi pred Najsvetejše za blagoslov naših družin še posebej vabljeni farani iz Ševelj.
     Mladi, ki bi šli v soboto v Stično z avtobusom se prijavite župniku do danes (nedelja, 10. 9.) zvečer. Odhod avtobusa v soboto bo iz Železnikov ob 8. uri in bo peljal po glavni cesti in ustavljal na postajališčih ob njej. Ob prijavi sporoči, kje boš vstopil. Vstopnico za Stično si vsak kupi sam po spletu, ker je tako najbolj enostavno. V googel odtipkaš Stična in dobiš vsa potrebna navodila in tudi časovnico dogajanja. Na avtobusu boš za vožnjo prispeval 5€. Mladi, pridite, ne bo vam žal.
       Nedeljo svetniških kandidatov ljubljanske metropolije – duhovnika Andreja Majcna, nadškofa Antona Vovka, škofa Janeza Frančiška Gnidovca, škofa Friderika Baraga, profesorja Antona Strleta in mistkinjo Magdaleno Gornik – bomo praznovali prihodnjo nedeljo v župnijski cerkvi v Sodražici. Ob 15. uri bo molitvena ura in nato somaševanje, ki mu bo predsedoval ljubljanski nadškof Stanislav Zore. Lepo vabljeni.
      Prihodnjo nedeljo ob 10. uri je žegnanje v Lajšah.