Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 27. 08. 2023

petek
Tilen, opat; prvi petek
17.00 –  Stane Bončina
Marjeta, devica, mučenka; prva sobota
17.00 –  ++Kosmovi
                   nedelja
      22. nedelja med letom - angelska

Zahvaljujem se vam za molitveno podporo Oratorija v Selcih na katerem je sodelovalo 189 otrok in 55 animatorjev. Bog povrni tudi za vse sladke in slane dobrote.
        V petek bom obiskoval bolne in ostarele farane na domu.
       Od petka naprej bodo svete maše ob 17. uri.
        V petek bo takoj po sveti maši sestanek za člane ŽPS.
       V Farnem listu je napak in sicer piše, da bo v soboto srečanje za starejše. Srečanja ne bo, ker je srečanje že bilo.
       V soboto tu v Bukovščico, v nedeljo pa v Selca, otroci prinesete svoje šolske torbe k sveti maši, da jih bomo ob začetku šolskega in veroučnega leta  blagoslovili.
        V soboto bo takoj po sveti maši srečanje za starše veroučencev 8. in 9. razreda.
        Urnik verouka si lahko ogledate zadaj na oglasni deski in župnijski internetni in  FB strani.
        Vpis otrok k verouku za vse razrede bo v ponedeljek, 4. 9., in v torek, 5. 9. v Selcih. Več si preberite v novem Farnem listu na prvi strani. Tam je tudi malo drugačen urnik verouka, ker je po tisku prišlo do sprememb.
       Vzemite nov Farni list.
       Umrla je Zofija Demšar po domače Blaževa mama z Rudna 13. Pogreb bo v torek ob 16. uri. Krsta bo od ponedeljka zvečer v mrliški vežici. Spomnite se je v svojih molitvah.

URNIK VEROUKA BUKOVŠČICA (sreda)
     1. raz. in 2. raz.: 12.45;  4. raz.: 13.30
    Ostali razredi imate verouk na Bukovici.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na
župnika Damjana  041/798 376.