Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 20. 08. 2023

Jernej (Natanael), apostol

petek
Ludvik IX. Francoski, kralj
18.45 –  Ivan Benedik, obl.
Tarzicij, mučenec
20.00 –  Gabrijela Rihtaršič, obl.
                   nedelja
      21. nedelja med letom

Še enkrat se vam zahvaljujem za darove prejšnje nedelje, ki so bili namenjeni za pomoč ob poplavah.
        Naj bo Bog res bogat plačnik vaše dobrote. Če bi morda  še kdo želel pomagati, so zadaj položnice od Karitas in lahko nakažete svoj dar.
        Od ponedeljka do nedelje bo v Selcih potekal Oratorij. Prijavljenih je 189 otrok, za katere bo skrbelo 55 animatorjev. Program za otroke se bo odvijal v župnišču in okoli njega, zato ste vsi vozniki naprošeni, da ste še posebej previdni. Gospodinje prosimo, da za otroke prinesete kakšno škatlo piškotov, ki bodo prišli prav ob malici ali po popoldanskih igrah. Otroci in animatorji bodo zelo veseli vsake sladke ali slane dobrote. Za torek smo dogovorjeni z gospodinjami s Hruševe gore, da bodo prinesle bobe in flancate. Zjutraj je pričetek oratorija ob 9. uri v cerkvi, popoldne ob 16. uri pa starši pridite otroke iskat na parkirišče pri pokopališču. Vsi farani vabljeni, da z molitvijo duhovno podprete oratorij.
      V petek bo v Selcih sveta maša izjemoma ob 19. uri. K tej sveti maši vabljeni tudi starši otrok udeležencev na Oratoriju in animatorji.
      V soboto bo sveta maša izjemoma ob 20. uri, ker imam v Selcih ob 18. uri poroko.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na
župnika Damjana  041/798 376.